Grano Coffee&Sandwiches: İtalyanların Kahvecisi

Ankara’da nitelikli kahve içmek istediğinizde İtalyanlara bile kahvelerini beğendiren bir kahve dükkanına gitmelisiniz. Çünkü böylesi Ankara’da var: Grano Coffee & Sandwiches!

Öyle ki kendileri İtalyan Büyükelçiliği davetlerine katılır, nefis kahvelerini İtalyanların favorisi haline getirirler. İlber Ortaylı gibi bir şahsiyet bile kendilerine tam not vermiştir, o kadar söyleyeyim.

Ankara Emek’te bulunan bu tatlı kahve dükkânının sadece kahveleri değil; kruvasanları, sandviçleri ve diğer yiyecekleri de bir olay! 3.dalga kahve dükkanları içerisinde fiyat olarak da en iddialı mekânlardan biri Grano. Örneğin 2.5 TL’ye latte içebiliyorsunuz.

Grano hakkında en sevdiğim şey ise mekân sahipleri ve çalışanlarının samimiyeti. Kahve dükkanını ziyaret ettiğinizde de, sosyal medya üzerinden de kendileriyle harika bir iletişim kurmak hiç de zor değil. Hatta 40 yıllık dost gibi bile hissedebilirsiniz. Instagram’da kendilerini @granoankara hesabından takip ederseniz, ne kadar esprili ve samimi olduklarına şahit olabilirsiniz. “Dedeleri” William Grano ve tüm ekip sizi her an gülümsetebilir.

Hem bu kadar pozitif ve samimi olup hem de nitelikli kahve ve lezzetli yiyecekler bulabileceğiniz başka bir mekân var mı bilmiyorum. Bu kombo kahve keyfi Grano Coffee & Sandwiches’de sizleri bekliyor.

Grano Coffee&Sandwiches: İtalyanların Kahvecisi

Grano Coffee&Sandwiches: İtalyanların Kahvecisi
0

Editor Rating

Bir Cevap Yazın